टेक्सासको युलेशमा ‘एलटिए मल्टी कलेक्सन’ द्वारा सेवा शुरु

घण्टेश्वर अनलाईन
टेक्सास, अमेरिका
नेपालको काठमाण्डौंमा बिगत १५ बर्ष देखि सन्चालनमा रहेको एमएमसी मल्टी कलेक्सनले टेक्सासको युलेशमा पनि आफ्नो सेवा बिस्तार गरेको छ ।
युलेश स्थित पशुपति नाथ मन्दिर नजिकै Wilshier Drive मा ‘एलटिए मल्टी कलेक्सन’ नामबाट सेवा शुभारम्भ गरिएको महिला उद्यमी लक्ष्मी धामीले जानकारी दिईन ।
महिला उद्यमी धामीका अनुसार नेपाली समुदायको बाक्लो बसोवास रहेको युलेश अर्भिङ क्षेत्रलाई लक्षित गरि एलटिए मल्टी कलेक्सन सञ्चालन ल्याईएको हो । मल्टि कलेक्सनमा महिलाहरुलाई लक्षित गरी सारी, कुर्ता, लेहेंगा लगायतका कपडाहरु बिक्रीका लागि उपलब्ध    छन् ।
ग्राहकको मागको आधारमा नेपाल र भारतको बुटिकबाट तयार गरिएको कपडाहरु उपलब्ध रहेका छन । अहिले नेपाली चाडवाडको समय भएकाले सारी, कुर्ता, लेहेंगा लगायतका लुगाकपडाको माग अत्यधिक रहेको  र  ग्राहकको माग अनुसार सेवालाई अन्य राज्यमा पनि बिस्तार गर्ने योजना रहेको  एलटिए मल्टी कलेक्सनकी सन्चालिका धामीले बताईन ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.