टेक्सासको ड्यालसमा “गजल महफिल कार्यक्रम” आयोजना हुने

घण्टेश्वर अनलाईन
ड्यालस, टेक्सास
टेक्सासको ड्यालसमा गजल महफिल कार्यक्रम आयोजना हुने भएको छ । नेपाली समाज टेक्सासको २५ औं वार्षिकोत्सवको अवसरमा गजल यात्रा र नेपाली समाज टेक्सासद्वारा गजल महफिल कार्यक्रम आयोजना हुन लागेको हो ।
प्रवासमा नेपाली साहित्यको प्रबद्र्धन गर्ने उद्देश्यले गजल महफिल कार्यक्रमको आयोजना गर्न लागिएको नेपाली समाज टेक्सासले जनाएको छ । गजल महफिल कार्यक्रममा अन्तराष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज बिशेष सहयात्रीको रुपमा रहेको आयोजकहरुले बताएका छन ।
आयोजकका अनुसार गजल महफिल कार्यक्रम आगामी सेप्टेम्बर महिनाको ३० शनिबारका दिन नेपाली साँस्कृतिक तथा अध्यात्मिक केन्द्र (पशुपतिनाथ मन्दिर) युलेशमा दिउसो २ बजे देखि शुरु सन्चालन हुने छ । कार्यक्रम सहभागिताका लागि प्रबेश शुल्क १० डलर तोकिएको छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.