जिल्ला अस्पताल बाजुराले औषधि किन्दा बिरामीलाई दश प्रतिशत छुट दिने

घण्टेश्वर अनलाईन
बाजुरा
बाजुराको जिल्ला सदरमुकाम मार्तडीमा रहेको जिल्ला अस्पतालले बिरामीलाई औषधि किन्दा १० प्रतिशत छुट दिने भएको छ । जिल्ला अस्पताल व्यवस्थापन समितिका नव नियुक्त अध्यक्ष मानबहादुर कार्कीले अस्पतालले सन्चालन गरेको फार्मेसीबाट औषधि किनेर लैजाने बिरामीलाई प्रत्येक औषधिमा पर्ने मूल्यको दश प्रतिशत छुट दिइने निर्णय भएको बताउनु भयो ।
अस्पतालमा हाल ७० प्रकारका औषधिहरु नि:शुल्क पाइने गरेको छ । तर सूचि भन्दा बाहेकका औषधि किन्दा १० प्रतिशत छुट गर्ने निर्णय गरिएको अस्पतालले जनाएको छ । त्यस्तो प्रकारको छुट अस्पतालमा उपचाररत र उपचार गर्न आएका सबै बिरामीले पाउने छन ।

अस्पतालमा आएका बिरामीलाई १० प्रतिशत छुट दिँदा नागरिकहरु सरकारी अस्पतालबाट सेवा लिने सेवाग्राहीको सँख्या बृद्धि हुने अस्पतालका प्रमुख डा प्रकाशराज जोशीले बताउनुभयो ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.