नेपाल शिक्षक महासंघ डोटीमा नयाँ नेतृत्व चयन

गणेश मौनी
सिलगढी
नेपाल शिक्षक महासंघ डोटीको दोश्रो जिल्ला अधिबेशन पुरनबहादुर खड्काको अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सोमबार सिलगढीमा सम्पन्न भएको छ ।
जिल्ला अधिबेशनबाट चयन भएको नयाँ नेतृत्वमा सह अध्यक्ष भरत बोहरा, उपाध्यक्ष दिपेन्द्र खड्का, उपाध्यक्ष गौरी आउजी, सचिब भिमबहादुर डुम्रेल, सह सचिब रामबहादुर रावल, सह सचिब अमृता पोखरेल, अर्थ सचिब गणेश भट्ट, संस्थागत सह सचिब दिलबहादुर बलायर र डिल्लीप्रसाद दाहाल रहेका छन ।
यसैगरि सदस्यहरुमा क्रमस ः बिजयराज श्रेष्ठ, चन्द्र माझी, यज्ञराज अवस्थी, निमर्ला रोस्यारा, भागरथीकुमारी मडै, इन्द्र बम, तुलाराम साउँद, जितेन्द्र धामी, केशब बोहरा, माधबप्रसाद भट्ट र यज्ञबहादुर राना चयन भएको महासँघले जनाएको छ ।
उक्त जिल्ला अधिबेशनले प्रदेश र संघका महाधिबेशन प्रतिनिधिहरु पनि चयन गरेको छ । महासँघका अनुसार प्रदेश महाधिबेशन प्रतिनिधिहरुमा रामचन्द्र जोशी, विष्णुमायाँ बोगटी, कर्णबहादुर रोकामगर, अम्बिका राई र मोहनसिंह खड्का रहेका छन भने संघिय महाधिबेशन प्रतिनिसधमा काशिराम पाठक, नबराज जोशी, घण्टेश्वरी जोशी, गणेशबहादुर कठायत चयन भएका छन ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.