सेञ्चुरी कमर्सियल बैंकद्धारा केदार ज्योतीपुञ्ज बहुमुखी क्याम्पस डोटीलाई स्टिल ट्याँकी सहयोग

घण्टेश्वर अनलाईन
बिपि नगर डोटी
सेञ्चुरी कमर्सियल बैंक बडिकेदार शाखा डोटीले बिपि नगर स्थित केदार ज्योतीपुञ्ज बहुमुखी क्याम्पस डोटीलाई खानेपानी सँकलनको लागि १ हजार क्षमताको स्टिल ट्याँकी उपलब्ध गराएको छ ।
संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रम अन्तर्गत केदार ज्योतिपुञ्ज बहुमुखी क्याम्पस बि.पि.नगर डोटीलाई उक्त ट्याँकी उपलब्ध गराईएको बैंकले जनाएको छ । उक्त ट्याँकी बैंकका शाखा प्रबन्धक राजेन्द्र साउँदले आज क्याम्पसलाई हस्तान्तरण गर्नु भयो । क्याम्पसलाई शुद्ध पिउने पानी सँकलनको लागि ट्याँकी सहयोग गर्न पाउदा खुशी लागेको शाखा प्रबन्धक साउँदल ेबताउनु भयो ।
उक्त कार्यक्रममा बैंकका शाखा प्रबन्धक राजेन्द्र साउद लगायत कर्मचारीज्युहरुलाई क्याम्पस सञ्चालक समितिका सदस्य नर बहादुर बोहराले दोसल्ला सहित सम्मान गर्नु भयो । बैंकद्धारा क्याम्पसलाई शुद्ध पिउने पानी सँकलनको लागि ट्याँकी उपलब्ध भएपछि खानेपानी आपूर्तिमा सहज भएको क्याम्पसका प्रशासक यमप्रकाश भट्टलेबताउनु भयो ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.